100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó

2016.11.15.
 100 éves a Lions Mozgalom.
      Kiállítás megnyitó

100 éves a Lions Mozgalom.
Kiállítás megnyitó

2016. november 7-én kiállítás nyílt a Bp., XVIII. kerület Önkormányzat Aulájában.
A kiállítást a Pestszentlőrinc Lions Klub Egyesület rendezte a Lions Clubok Nemzetközi Szövetsége megalakulásának 100 éves évfordulója alkalmából.
Megjelent vendégeik voltak Koleszár Péter I. alkormányzó Úr, Keys Mária zónaelnök és férje, Joe Keys,az önkormányzat részéről Szalai Krisztina civil referens és a kerületi Helytörténeti Gyűjtemény vezetője Heilauf Zsuzsanna és a klub tagjai.
A kiállítást megnyitotta Koleszár Péter I. alkormányzó Úr.
Utána klubunk elnöke köszöntőjében elmondta, hogy kik vagyunk mi Lionok, és hogyan segítünk?
Beszélt klubunk kiemelt tevékenységeiről és a klub által támogatott 2 intézmény – Bp., XVIII. kerület SOFI fogyatékkal élő diákjai és a Gyöngyvirág utcai Gyermekotthonnal való kapcsolatáról.
A kiállítás november 18-ig tekinthető meg.

Batári Judit

100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó 100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó 100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó 100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó 100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó 100 éves a Lions Mozgalom. Kiállítás megnyitó

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27