„Az év Lions eseményfotója” pályázat

I. A LIONS Clubok Magyarországi Szövetsége azon szándéktól vezérelve, hogy a Lions Közösségben végzett tevékenység láthatóságát, megisemertetését elősegítse, kiírja a Szövetségen belüli klubtagok részére, „Az év Lions esemény fotója” pályázatot.
A pályázatra a lions klub tagja vagy közvetlen hozzátartozója jelentkezhet, a fotó megküldésével és a pályázatra való jelentkezéshez kapcsolódó nyilatkozat elfogadásával. A pályázati értékelésben szereplő szempontok együttes teljesítése nem elvárás.
II. A beérkezett pályázatokat a Kormányzó által felkért bizottság bírálja el.
III. „Az év Lions eseményfotója” cím erkölcsi elismerés, amely egy pályázó részére kerül kiadásra és anyagi támogatással nem párosul.
V. „Az év Lions eseményfotója” pályázat értékelési szempont rendszere:
- A fotó bemutatja-e, hogy az a Lions közösséghez kapcsolódó eseményen készült,
- Az esemény a Lions által képviselt értékek bemutatására alkalmas-e,
VI. A pályázat benyújtásának határideje és módja:
Határidő: 2018. április 15.
Benyújtás módja: A pályázatokat a Lions.hu oldalon erre a célra kialakított felületen keresztül lehet benyújtani. A pályázatot benyújtó nyilatkozatot tesz, mely szerint a kép szerzői jogai birtokában vannak és a pályázat benyújtásával elfogadja, hogy a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége a fotó felhasználására jogot szerez.
VII. A pályázat győztese az elismerést a 2018. májusában megrendezésre kerülő Konvención kapja meg.

Budapest, 2017. november 17.

Koleszár Péter
kormányzó

Letölthető dokumentumok:

Pályázat

A Monor Hegyessy Lions Club
tervpályázati felhívást ad közre a
belvárosi társasházi homlokzat a
rculati koncepciójának elkészítésére.

Pécs Normandia Lions Club

A HÓNAP EMBERE HERNER ÁKOS, A PÉCS-NORMANDIA LIONS CLUB TAGJA.

Ahol a szükség ott a Lions segítség

2017-ben is ahol a szükség ott a Lions segítség