Az Év Lions Klubja Pályázat

I. A LIONS Clubok Magyarországi Szövetség azon szándéktól vezérelve, hogy minél több eszközzel segítse a Lions Mozgalom fejlődését, az egyes klubok motivációjának erősítését, kiírja a Szövetség klubjai részére az „Év Lions Klubja” pályázatot.
A pályázatra a kluboknak a kiírásban meghatározott határidőig kell jelentkezni, bemutatva, hogy az alábbiakban felsorolt szempontokat hogyan tudták kiemelkedően teljesíteni. A szempontok együttes teljesítése nem elvárás.
II. A beérkezett pályázatokat a Kormányzó által felkért bizottság bírálja el.
III. Az „Év Lions Klubja” cím erkölcsi elismerés, amely országosan egy lions klub részére kerül kiadásra és anyagi támogatással nem párosul. További 2 klubnak a „Régió Lions Klubja” cím kerül kiadásra a pályázat keretében.
V. Az „Év Lions Klubja” pályázat elbírálásának szempontrendszere:
- jószolgálati akciók, programok,
- tagbővítés (fiatal tagok bevonás előny),
- részvétel új klub megalakításában (vagy LEO klub),
- klub szintű aktív nemzetközi kapcsolatok,
- saját honlap, média eszköz, közösségi oldal,
- nemzetközi tematikus programokhoz való csatlakozás,
- adott évben elnyert (helyi) díjak,
- tag delegálása/részvétele a szövetség munkájába(n),
- a Szövetség programjaiban (pl. szemszűrés) részvétel vagy azokon szervezési feladatok ellátása.

VI. A pályázat benyújtásának határideje és módja:
Határidő: 2018. április 15.
Benyújtás módja: A pályázatokat a klub elnökének aláírásával ellátva, szkennelt formában a Kormányzó hivatalos e-mail címére: kérjük megküldeni.
VII. KIZÁRÓ OK: Nem pályázhat az a klub, akinek 2018.03.31-én fennálló, 50 USD-t vagy 15000 Ft-ot meghaladó nemzetközi vagy hazai tagdíj elmaradása van.
VIII. A pályázat győztese az elismerést a 2018. májusában megrendezésre kerülő Konvención kapja meg.

Budapest, 2017. november 17.

Koleszár Péter
kormányzó

Letölthető dokumentumok:

Pályázat

A Monor Hegyessy Lions Club
tervpályázati felhívást ad közre a
belvárosi társasházi homlokzat a
rculati koncepciójának elkészítésére.

Pécs Normandia Lions Club

A HÓNAP EMBERE HERNER ÁKOS, A PÉCS-NORMANDIA LIONS CLUB TAGJA.

Ahol a szükség ott a Lions segítség

2017-ben is ahol a szükség ott a Lions segítség