Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

2017.06.06.
 A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

A Lions Klubok közössége alapvetően a vakok és gyengén látók megsegítését tekinti alapvető feladatának, de emellett számos más, arra rászorulót is segít. A bevételt a vakok részére kifejlesztett speciális, ún. I-Cane nevű botok beszerzésére használná fel a klub.

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége 2. régiójának értekezlete.

A Dunántúli Régió régióelnöke egyeztetésre hívja a régióba tartozó Lions Clubok képviselőit 2017. október 28-ra.

Vak és Látássérült szüret

Vak és