Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

2017.06.06.
 A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

A Lions Klubok közössége alapvetően a vakok és gyengén látók megsegítését tekinti alapvető feladatának, de emellett számos más, arra rászorulót is segít. A bevételt a vakok részére kifejlesztett speciális, ún. I-Cane nevű botok beszerzésére használná fel a klub.

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

Kormányzói köszöntő

Újra ifjúsági cseretábor

Miskolc ad otthont a magyarországi Lions Ifjúsági Cseretábornak.

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

A Savaria Lions Club 9. alkalommal rendezte meg a Lions klubok közötti főzőversenyét, kibővítve Zóna találkozóval.