Centenáriumi pályázat

A júliusi fukuokai nemzetközi konvención pozitív elbírálást kapott a kormányzóság centenáriumi pályázata, melynek értelmében 2 500 USD támogatást kap a magyarországi lions kormányzóság a Lions centenárium és a magyarországi Lions mozgalom népszerűsítésére. Az összeget a kormányzóság 20%-os önrésszel egészíti ki.
Az elnyert támogatásnak köszönhetően a kormányzóság Centenáriumi pályázatot hirdet!
A pályázat célja egy centenáriumi video és centenáriumi brosúra elkészítése.
A kormányzóság 2016. október 31-ig várja a hazai Lions közösség tagjainak, kluboknak a jelentkezését.
A centenáriumi pályázat pontos tartalma:
Mottó, cím: „Where there is a need there is a Lion” 100 éves a Lions mozgalom
1.) Lions 1%-os reklámfilm elkészítése (rendelkezésre álló forrás: kb. 665 000 Ft)
2.) Lions centenáriumi brossúra elkészítése (rendelkezésre álló forrás: kb. 175 000 Ft)

Jelentkezni a reklámfilm vázlatos forgatókönyvének, és a brosúra vázlatának, valamint részletes költségbecslés elkészítésével, és megküldésével lehet a e-mail címre.
A nyertes pályázóval a kormányzóság szerződést köt, a reklámfilm és a brosúra elkészítési határideje: 2016. december 31.
Bővebb felvilágosítás: Simon Zoltán kormányzó, Tel: 06 70 334-9750

Letölthető dokumentumok:

A ’’Lions NAPOK 100’’ kiállítás ZÁRÓRENDEZVÉNYE

KEDVES Meghívottak!
Nagy szeretettel várlak benneteket és klubtársaitokat szombat este a Semmelweis Múzeum kertjébe, ahol remélhetőleg egy nagyon szuper jazz koncert keretében zárhatjuk Centrenáriumi kiállítási programunkat!
Lions Barátsággal, Fogarassy Csaba

Kontakt, ha egyéb kérdés merül fel:
+36-30-2021623

Egy évre elegendő tisztítószer adomány

Vagyok 2017

"VAGYOK" 2017 meghívó