Egy évre elegendő tisztítószer adomány

1970.01.01.
 Egy évre elegendő tisztítószer adomány

Több mint 1,5 millió forint értékű tisztítószer adománnyal támogatta a Henkel Magyarország Kft. Laundry & Home Care üzletága Budapesten a Bethesda Gyermekkórházat és a Szilágyi Erzsébet Lakásotthonos Gyermekotthont. Ezúttal a vállalat a Széchenyi Lions Klub budapesti szervezetével együttműködve juttatta el felajánlását az intézményeknek.
A Henkel Magyarország Kft. Laundry & Home Care üzletág mosó- és tisztítószer adománya nagy segítség, ezzel a több mint másfél millió forint értékű támogatással az intézmények egy éves működésükhöz elegendő termékekhez jutottak.
A Henkel Magyarország Kft. partnereivel, fogyasztóval és jótékonysági szervezetekkel, sőt a társadalmilag elkötelezett aktív és nyugalmazott munkatársaival rendszeresen támogat különböző jótékony célokat. Az oktatás és a tudomány, a művészet és a kultúra, a sport és az egészség, valamint szociális támogatás témájú kezdeményezéseket pénzügyi adományok mellett termékeivel, továbbá munkatársai önkéntes tevékenységével segíti.
Örömünkre szolgál, hogy termékeinkkel ezúttal segíteni tudtunk egy gyermekkórháznak, amely az így megtakarított forrásait a gyógyításhoz szükséges eszközök beszerzésére fordíthatja – mondta Güray Yildiz, Laundry & Home Care üzletág igazgatója.

Egy évre elegendő tisztítószer adomány Egy évre elegendő tisztítószer adomány

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

Pécs-Normandia LIONS Club.

25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.