Horváth Nikoletta díjazottunk a szombathelyi tv-ben

2015.11.16.

2015. október 5-én délután, a Liszt Ferenc Zeneakadémián a zenei programot követően István Zsolt kormányzó kihirdette a Wanatka-bizottság döntését, amely szerint 2015-ben a Wanatka Gabriella- Lions díjat a TV2 Szerkesztősége kapta.

Az AxelSpringer – Ringier Kiadó különdíját, az egyhetes gyakornoki munka lehetőségét a Glamour című magazin főszerkesztője, Maróy Krisztina adta át, ezt a díjat Horváth Nikoletta szombathelyi fiatal kapta meg. A fiatal díjazottal Márkus Árpád első alkormányzónak, illetve Zsámboki Árpádnak, a Savaria Lions Klub alelnökének jelenlétében műsor készült, amely az alábbi linken tekinthető meg:

Szombathely Ma - 2015. október 20

Horváth Nikoletta  díjazottunk a szombathelyi tv-ben Horváth Nikoletta  díjazottunk a szombathelyi tv-ben Horváth Nikoletta  díjazottunk a szombathelyi tv-ben

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27

Tri- Jumelage

2018.szeptember 20-23

Pályázat

A Monor Hegyessy Lions Club
tervpályázati felhívást ad közre a
belvárosi társasházi homlokzat a
rculati koncepciójának elkészítésére.