Huszonöt éves a Pécs Első Lions Club

2015.01.29.

A Pécs Első Lions Clubnak 2015 a jubileum éve. Klubunk negyed évszázada, az 1990-es alapítás pillanatától igyekszik a Lions Etikai Kódex és a nemzetközi Lions Szövetség jelszava szellemében élni és munkálkodni. Karitatív munkával, támogatással, pénzadománnyal segítjük a rászorultakat Pécsett és a régiónkban.
A karitatív munkánkhoz szükséges forrásokat hangversenyek, színházi előadások, karácsonyi vásárok rendezésével, szervezésével teremtjük elő. Ez azonban aligha sikerülne a pécsi polgárok támogatása, a helyi vállalkozók és magánszemélyek adománya nélkül.

Ez úton is szeretném megköszönni támogatónk eddigi segítségét.
A 25 év alatt sok sikeres jószolgálati akciót szerveztünk, a vak gyermekek és felnőttek támogatása, a Délszláv háború sérültjeinek segítése, a hajléktalanok ellátása ételosztással, de talán a legmeghatóbb a nagycsaládban élő gyermekeknek a Mikulás napi Bóbita Bábszínházbeli előadásai voltak több éven keresztül.
Klubunk a jubileumi évben több kulturális rendezvényt szervez, a Zsolnay Negyedben, tervezünk egy ünnepi hangversenyt és a Lions Klubok 2. Pécsi találkozóját, melyre a magyar és a külföldi baráti és testvér klubokat hívjuk meg.
Pár fotóval bemutatjuk eddigi tevékenységünket.
Dr. Farkas Zoltán
alapító tag
PDG

Huszonöt éves a Pécs Első Lions Club Huszonöt éves a Pécs Első Lions Club Huszonöt éves a Pécs Első Lions Club