LIONS ÁRVÍZI TÁMOGATÁS

2010.05.18. 13:26

Kedves Lions Clubok, kedves Lions barátaim !

Mint ismert a LCIF 10.000 US $ adományozott Szövetségünknek, hogy azt az árvíz súlytotta területen használjuk fel.
Szeretnélek Benneteket tájékoztatni, hogy 2010.06.16-án Dr. Kutsch Zoltán volt kormányzóval, a Segélyezési csoport vezetőjével meglátogattuk az árviz súlytotta területeket és három településen, Szikszón, Ónodon és Felsőzsolcán átadtuk a Lions segélyét, tisztitószert, takarókat, párnákat és ágynemüket,élelmiszert. A települések egyenként 700.000,- ft értékben lettek segélyezve.

Endegjétek meg, hogy megköszönjem az árvízi Teamnek a kiváló szervező, támogató munkáját: Dr. Kutsch Zoltánnak, Hajtman Lászlónak, István Zsoltnak, Monostory Györgynek és Dobos Ferencnek a kiemelkedő tevékenységüket.
Tolmácsolom felétek a három település Polgármestrereinek  köszönetét, nagyra tarják, értékelik a Lions támogatását, úgy a Szövetségét, mint a árvízi területen megjelenő Lions klubokét.

Dr. Farkas Zoltán
kormányzó