Győri segítség az iszapkárosultaknak

2011.01.15. 23:13

Az Első Győri LC. tagjai folyamatosan segítik a vörösiszap katasztrófa károsultjait. Az első napokban különböző ruhaneműt, a Dr. Solymosi házaspár 60 garnitúra ágyneműt, a Marton házaspár 1.000 db. speciális vegyvédelmi kesztyűt adományozott a bajba jutottaknak.
A Győri Lions Alapítvány pedig 2 millió 250 ezer Ft támogatásban részesíti a devecseri gyerekeket. Mivel nem csupán az iszapkárosult gyerekek sérültek pszichésen, hanem az iskolatársaik is,  ezért a Gárdonyi iskola vezetésével egy kidolgozott pontozásos rendszerrel ösztöndíjat tűztek ki a tanulóknak. A  cél az, hogy a rendkívüli körülményekben a gyerekek koncentrálni tudjanak a tanulásra, és a jövőjük érdekében kapjanak minél nagyobb támogatást. Az ösztöndíj kifizetésére az első félévi és az év végi eredmények értékelése alapján kerül sor.
Az iskola kezdeményezésére egy pszichológus alkalmazását is finanszírozza a LIons Alapítvány.

VAGYOK 2018

Meghívó a Pécs Első Lions Club jótékonysági hangversenyére.

„ Az Egészséges Jövő Nemzedékért”

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”