Jószolgálati zónatalálkozó Veszprémben

2016.05.09.
Az észak-dunántúli zónában lévő klubok találkozója nagy sikerrel zajlott le Veszprémben. Több mint száz lion és családtagja, valamint szinte száz látássérült ember találkozott.

Délelőtt összejöttünk a Veszprémi Állatkert egy nekünk biztosított területén.
A teljesen protokollmentes eseményen pár percben bemutatkoztak egymásnak a klubok, majd kötetlen beszélgetések voltak.
Közben a mosonmagyaróvári klub és a győri Patrónus klub tagjai szórakoztató érzékenyítő programot mutattak be.
Közben pörkölt, uborka, szódavíz, borocska, házisüti segítette a hangulatot.

Délután érkeztek a látássérült vendégeink, akik a Veszprémi Állatkert hozzáértő vezetésével állatkerti sétát és állatsimogatási lehetőséget kaptak. Úgy hiszem, hogy mindenki jól érezte magát, mert számos köszönősort kaptam utána.

Az eseményen részt vett István Zsolt Kormányzó, Dr. Solymosiné Dr. Kiss Ilona tavalyi kormányzó, Fésűs András korábbi kormányzó és Kirst László régióelnök is. Meggyőződhettünk arról, hogy legjobb összetartó erő a személyes találkozás, beszélgetés, a jó szó, a jó közösségi program.

Boronkay Gusztáv
zónaelnök

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban