Klubok nemzetközi kapcsolatai

Számos magyarországi klub alapításában vállalt szerepet külföldi klub és számos külföldi klub alapításában működött közre magyarországi székhellyel rendelkező klub. Az ilyen együttműködéseken túl is számos nemzetközi partnerség alaklult ki az elmúlt negyed évszázad során. A klubok gyakorta rendeznek közös jószolgálati eseményeket, szerveznek programokat.

2013. októberben, Tokaj-Hegyalján 5 magyar és egy szlovák klub lionjainak részvételével rendeztek
szüretet látássérültek és vakok részvételével.