Konvenció Miskolc 2018.05.26-26

Tisztelt Lions Klubvezetők, Klubtisztviselők!
Kedves Lions Barátaim!

Közeledik a 2017-18-ös Lions év vége, melynek hivatalos záró eseménye az Éves Közgyűlés. Tisztelettel hívunk Benneteket Miskolcra a május 26-i Konvencióra és 25-27-ig tartó záró programokra.
A Miskolci Lionok lelkesen készülnek az eseményre és szeretettel várnak Benneteket.
Röviden összefoglalom a csatolmányban megtalálható dokumentumok tartalmát: :

• Miskolci Programajánlót, valamint a Konvenció részletes napirendi pontjai;

• Jelentkezési lap: visszaküldeni a kabinet titkár e-mailcímére:
A szervezők nagyon várják a pontos jelentkezéseket, mert ez nélkülözhetetlen a végleges létszám megrendeléséhez.

• Megbízó Levél: a küldöttek névsorával kérem a kabinet titkárnak visszaküldeni :
A csatolt excel táblában megtaláljátok hogy klubonként ki hány küldöttet állíthat. Azok a klubok, akik a tagdíj tartozásukat közben kiegyenlítették, legyenek kedvesek a megfelelő átutalási igazolásokat megküldeni a kabinet titkár és kabinet kincstárnok e-mail címére ( és )

• Jelölő Lap: ezen tudjátok megadni a szövetségi feladatokra a jelöléseket. Ezt az Elfogadó és Összeférhetetlenségi Nyilatkozattal együtt a jelölő bizottság elnökének, Dr. Lékó Lászlónak kell megküldeni a e-mail címre.
A mellékletben megtaláljátok a régió és zóna beosztásokat.

Fontos határidő 2018.05.10. minden nyomtatvány beérkezésére a megfelelő e-mail címekre!

Előre is köszönöm mindenki együttműködését és segítségét a fent felsorolt nélkülözhetetlen dokumentumok határidőre történő megküldésében.

Lions barátsággal, Fehér Jánosné, Nelli kabinet titkár

tel: +36-30-2674098