Köszönjük, Szilvi!

15 év a sérült tehetségekért
 Köszönjük, Szilvi!
15 év a sérült tehetségekért

December 10-én a magyar Lions mozgalom kulturális felelőse, a Centrál Lions Klub korábbi elnöke és ma is aktív tagja, Kárászy Szilvia 15. alkalommal ismerte el az általa alapított Aranyharang díjakkal sérült tehetségeinek teljesítményét és az őket segítők önzetlen munkáját. A Magyar Tudományos Akadémia Díszterme zsúfolásig megtelt. Fantasztikus élmény volt meghallgatni Érdi Tamás zongorajátékát, Wesely Ernő harmonikás előadásában Sosztakovics egyik keringőjét, Jánoki Márió saját szerzeményét és a krakkói fesztiválon győztes Agárdi Szilvi dalát. Idén többek között Lengyel Zsófia paraolimpikon, Barkó Tamás, a Láthatatlan Kiállítás idegen nyelvű tárlatvezetője, az RS9 Színház színésze és Rakonczai Viktor zeneszerző kapott Aranyharang nívódíjat. Büszkék vagyunk Szilviára, aki évek óta féltő gonddal, hatalmas lendülettel és szívet melengető emberséggel egyengeti a felkarolt tehetségek pályáját.
Fotók:
1. Keys Mária zónaelnök, Agárdi Szilvia és Rakonczai Viktor
2. Kárászy Szilvia Kökény Mária és Stiller Mária társaságában
3. Lengyel Zsófia átveszi az Aranyharang díjat

Köszönjük, Szilvi! Köszönjük, Szilvi!

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27

Tri- Jumelage

2018.szeptember 20-23