Közösségi események

A Lions tagok önzetlen és nagylelkű emberek, akik ott segítenek, ahol tudnak. Ezért olyan tevékenységekkel is foglalkozunk, amely javítja lakóhelyünk közösségét és környezetét.
A Lions tagok ezért sokszor kézzel fogható szolgálatot („hands on service”) is folytatnak a helyi közösségek életében, pl. felújítanak, lefestenek épületeket, játszóteret vagy egy óvoda parkját teszik rendbe.
A Lionok világszerte demonstrálják elhivatottságukat a környezet védelme iránt, pl. fát ültetnek, tisztítják a természeti helyeket (patakokat), és oktatják a fiatalokat. A magyar Lions klubok is kitüntetett figyelemmel kisérik szűken vett közösségük fejlődését, környezetük védelmét különböző tevékenységeik során.

Közösségi események menüpont almenüpontjai:

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

Pécs-Normandia LIONS Club.

25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.