Közösségi események

A Lions tagok önzetlen és nagylelkű emberek, akik ott segítenek, ahol tudnak. Ezért olyan tevékenységekkel is foglalkozunk, amely javítja lakóhelyünk közösségét és környezetét.
A Lions tagok ezért sokszor kézzel fogható szolgálatot („hands on service”) is folytatnak a helyi közösségek életében, pl. felújítanak, lefestenek épületeket, játszóteret vagy egy óvoda parkját teszik rendbe.
A Lionok világszerte demonstrálják elhivatottságukat a környezet védelme iránt, pl. fát ültetnek, tisztítják a természeti helyeket (patakokat), és oktatják a fiatalokat. A magyar Lions klubok is kitüntetett figyelemmel kisérik szűken vett közösségük fejlődését, környezetük védelmét különböző tevékenységeik során.

Közösségi események menüpont almenüpontjai:

Kormányzói köszöntő

Újra ifjúsági cseretábor

Miskolc ad otthont a magyarországi Lions Ifjúsági Cseretábornak.

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

A Savaria Lions Club 9. alkalommal rendezte meg a Lions klubok közötti főzőversenyét, kibővítve Zóna találkozóval.