Közösségi események

A Lions tagok önzetlen és nagylelkű emberek, akik ott segítenek, ahol tudnak. Ezért olyan tevékenységekkel is foglalkozunk, amely javítja lakóhelyünk közösségét és környezetét.
A Lions tagok ezért sokszor kézzel fogható szolgálatot („hands on service”) is folytatnak a helyi közösségek életében, pl. felújítanak, lefestenek épületeket, játszóteret vagy egy óvoda parkját teszik rendbe.
A Lionok világszerte demonstrálják elhivatottságukat a környezet védelme iránt, pl. fát ültetnek, tisztítják a természeti helyeket (patakokat), és oktatják a fiatalokat. A magyar Lions klubok is kitüntetett figyelemmel kisérik szűken vett közösségük fejlődését, környezetük védelmét különböző tevékenységeik során.

Közösségi események menüpont almenüpontjai:

A ’’Lions NAPOK 100’’ kiállítás ZÁRÓRENDEZVÉNYE

KEDVES Meghívottak!
Nagy szeretettel várlak benneteket és klubtársaitokat szombat este a Semmelweis Múzeum kertjébe, ahol remélhetőleg egy nagyon szuper jazz koncert keretében zárhatjuk Centrenáriumi kiállítási programunkat!
Lions Barátsággal, Fogarassy Csaba

Kontakt, ha egyéb kérdés merül fel:
+36-30-2021623

Egy évre elegendő tisztítószer adomány

Vagyok 2017

"VAGYOK" 2017 meghívó