Szemszűrő és diabetes program

Kedves Barátunk!

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége tavasszal elindítja egészségügyi programjának második részét: a látásvédelem mellett a cukorbetegség korai felismerését, megelőzését tűzzük zászlónkra. Az áprilisi kenesei képzésen már volt szó a tervekről és a miskolci konvención még több információt osztunk meg Veletek.

Most a csatolt levéllel és mellékleteivel szeretnénk részletesebben is tájékozatni Benneteket az új programelemről, a klubok lehetséges akcióiról, a szemszűrésekkel is összeköthető diabetes kockázatfelmérés módjáról és partnerszervezeteinkről: a Cukorbetegek Egyesületeinek Országos Szövetségéről és a Magyar Orvostanhallgatók Szövetségéről.

Ajánljuk olvasásra a cukorbetegséggel kapcsolatos részletes tájékoztató anyagot, amely nagyon közérthetően magyarázza el a betegséggel kapcsolatos tudnivalókat:

Kérdéseitekkel keressétek Dr. Kökény Mihály programfelelőst (+36 30 4754675; ).

Levél a klubelnököknek

A Lions Clubok Magyarországi Szövetségének diabetes programja (2018-2021) és ütemterve (2018-2019)

Az orvostanhallgatók egyesületeinek kapcsolattartói

A CEOSZ klubjainak és tagegyesületeinek listája