Lions Élmény Pestszentlőrinci módra.

2016.10.24.
 Lions Élmény Pestszentlőrinci módra.
     Batári Judit

Pestszentlőrinc LC elnök

2016. október 7-én a Budapest, XVIII. kerületi SOFI felső tagozatos diákjai élménymotorozáson vehettek részt, amelyet a Pestszentlőrinc Lions Klub és a Goldwing Klub Magyarország szervezett.
Az iskolába tanulásban és értelmileg akadályozott, autizmussal élő, mozgássérült, valamint különböző érzékszervi fogyatékkal élő tanulók járnak.
Számukra különleges élményt nyújtott, hogy nem mindennapi motorokon ülhettek és utasként megtapasztalhatták a motorozás élményét.

Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra. Lions Élmény Pestszentlőrinci módra.

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27