Lions Open Squash Országos Jótékonysági Verseny Sopronban

2016.03.11.

A Lions Club Sopron szervezésében idén is megrendezik a Lions Open Squash Országos Jótékonysági Versenyt Sopronban. A jótékonysági squash verseny várja a versenyezni és segíteni szerető játékosok jelentkezést az ország egész területéről.
A versenyen összegyűlt névtelen adományokból vásárolt sportos ajándékokat a Tóth Antal speciális Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola hallássérült beszédfogyatékos és súlyos beszédhibás tanulói között rendezett sporttémájú kvízverseny helyezettjei kapják, a versenyen történő átadással.

A jótékonysági jellegre tekintettel, nők, férfiak, kezdők, amatőr játékosok és ranglistások egy mezőnyben indulnak.
Az esemény időpontja 2016. április 02. Kezdés 09 órakor. A verseny helyszíne a Mega Sport , 9400 Sopron, Pozsonyi u.2. (Parkolni a Tómalom utcában érdemes)
Nevezési határidő: 2016. március 31. csütörtök 17.00 óra.
Sorsolás a verseny előtt egy nappal, a leadott nevezés alapján. Kiemelés a magyar ranglista alapján történik.
A lebonyolítás a jelentkezők számától függően – egyenes kiesés vigaszággal vagy csoportos rendszerrel zajlik. Mindenki számára legalább 2 mérkőzés garantált. A mérkőzések 2 nyert szettig tartanak.
Díjazás: 1. helyezett: kupa, érem
2.-3. helyezett: érem
Nevezés a verseny szervezőjénél: Balogh Sándor ( +36 20 362 -0601) a jelentkező nevének, városának és ranglistás helyének megadásával vagy facebook oldalunkon (www.facebook.com/lionssopron) lehetséges.
A versenyigazgató: Balogh Sándor, MEGA Squash Club.
A nevezéseket várják, barátsággal: Németh Emil elnök, Balogh Sándor versenyszervező

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27