Békeposzter pályázat 2015

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége 2015-ben ismét meghirdeti a nemzetközi Lions békeposzter pályázat hazai versenyét.

A nemzetközi rajzpályázat kiírója: Lions Clubs International (www.lionsclubs.org)
A pályázat címe: "Share Peace"

„OSZTOZZUNK A BÉKÉBEN”

Részvételi korhatár: 11-13 év
2001. november 16. és 2004. november 15. között született fiatalok.

Határidő: 2015. október 31.

Részletes pályázati feltételek:
• A rajzlap mérete: minimum 33/50 cm és maximum 50/60 cm. Bekeretezni nem kell a rajzokat.
• Személyenként egy rajz készíthető és minden rajznak egy alkotója lehet.
• Minden rajz egyedi, kézzel készített munka legyen. Computeres rajz, fotó és másolat nem vehet részt a versenyben.
• Minden rajzeszköz elfogadott: zsírkréta, szén, színes ceruza, filctoll, festék, pasztellkréta, ceruza és toll, stb. A krétával készült rajzot elkenődés ellen fixáló spray-vel célszerű rögzíteni.
• Három-dimenziós rajzok nem vehetnek részt a versenyben. Semmi nem ragasztható vagy kapcsolható semmilyen módon a rajzhoz.
• Betű, szám a poszter elülső oldalán nem megengedett. Minden művészi aláírás vagy kezdőbetűk a hátoldalon helyezhetők el.
• A mű flexibilis anyagra (papír) készüljön, a tekercsben szállíthatóság érdekében. Ne hajtsuk össze a posztert.
• A rajzok hátoldalán kérjük feltüntetni az alkotó nevét, életkorát, iskoláját, elérhetőséget, felkészítő tanár nevét.
• Mivel a nemzetközi versenyen a rajzok mellett az alkotók a békéről szóló gondolataikat is leírják, a hátoldalra egy-két mondatban megfogalmazhatja az alkotó, mit jelent számára a béke.

A beérkezett rajzok visszaküldésére nincs mód. A kiíró szervezet fenntartja a jogot, hogy a beérkezett munkákat a tevékenységével összefüggő egyéb célokra felhasználja (A cél csakis nemes felhasználási mód: képeslap, logó, egyéb illusztráció, tevékenység-ismertető lehet).
A beérkezett rajzok helyi szinten kerülnek elbírálásra. A helyi legjobb rajzok kerülnek az országos fordulóra.
Országonként egy, a nemzeti győztes rajz vesz részt a nemzetközi versenyben
A nemzetközi versenyben való részvételhez a rajznak a hátoldalán a rajz készítőjének, a támogató klubnak stb. adataival kitöltött matricát kell felragasztani.

további információ:

Letölthető dokumentumok:

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27

Tri- Jumelage

2018.szeptember 20-23

Pályázat

A Monor Hegyessy Lions Club
tervpályázati felhívást ad közre a
belvárosi társasházi homlokzat a
rculati koncepciójának elkészítésére.