Mága Zoltán koncertje a Pécsi Első LC szervezésében

2015.10.29.

2015. november 14-én 19 órai kezdettel, Pécsett, a Kodály Központban a 25 éves Pécsi Első Lions Club jótékonysági koncertet szervez Mága Zoltán hegedűművész fellépésével. A rendezvény teljes bevétele jószolgálati célokat szolgál.

A befolyó összegből egy hordozható EEG készülék vásárlásához kívánunk hozzájárulni, amivel a PTE KK Gyermekgyógyászati Klinikáját szeretnénk segíteni.
A koncertre jegyét a www.jegymester.hu honlapon vagy a Kodály Központ jegypénztárában tudja megvásárolni.
A jegyárak: 4990 Ft, 6490 Ft, 7990 Ft, helytől függően.
A koncert után lehetőség nyílik találkozni az est fellépőivel egy állófogadás keretein belül. A fogadáson való részvétel VIP jegy megvásárlásához kötött, melyet csak a Lions Club tagjai értékesítik. A VIP jegy ára 11.990 Ft.
Bízom abban, hogy találkozunk ezen a különleges eseményen.

Dr. Tibold Antal, elnök
PÉCSI ELSŐ LIONS CLUB