Első Győri Lions Club
 M E G H Í V Ó

XXII. Jótékonysági Vállalkozói Estünkre

Lions Jótékonysági Vállalkozó Est
 Az Első Győri Lions Club XXI. alkalommal szervezte meg a hagyományos Jótékonysági Vállalkozói Estjét a Mobilis Interaktív Kiállítási Központban

Győri Lions Jótékonysági Vállalkozó Est - 2016.

Az Első Győri Lions Club XX. alkalommal szervezte meg 2016. március 11-én nagy sikerű Jótékonysági Vállalkozói Estjét a győri ETO Park Hotelben.
A meghívott vendég előadó Dr. Bod Péter Ákos, a Budapesti Corvinus Egyetem professzora volt.
Előadásához „A magyar gazdaság előtt álló kihívások, lehetőségek és veszélyek – jövőlatolgatás 2016-ban” témát választotta. A rendkívül színes áttekintést követően a megjelent cégek képviselői még külön is intézhettek őket érintő kérdéseket az előadóhoz.

Győrben, a hét civil szervezet összefogásában 2015. december 11-12-13-án közös jótékonysági forralt bor árusításra került sor. Az Európai Borlovagrend Győri Legátusa kezdeményezésére és részvételével a három győri Rotary (Rotary Club Győr, Rotary Club Győr Rába, Rotary Club Győrújbarát) és a három győri Lions klub (Arrabona LC, Patrónus LC, Első Győri LC) bevonásával saját faházban árusították a klubtagok a forró italt.

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”