Kárpátaljai magyaroknak segítettek a mosonmagyaróvári Lionok.

Evezős versenyek sérült fiataloknak

Mosonmagyaróváron 2009-ben indult a sérüléssel élő gyerekek ergométeres – evezős sportja, két civil szervezet - a „Reménység” Autista és Autisztikus Sérültekért Alapítvány (melynek vezetője vagyok), és a Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület összefogásával. Először az autizmussal élő gyerekkel kezdtük el ezt a sportot, majd bővült a paletta: mozgássérült, értelmi akadályozott, s látássérült gyerekek, fiatalok is bekapcsolódtak a munkába. Több helyi, majd területi és országos versenyen vettek részt, szép eredménnyel, edzőjük Nagyné Valkai Éva támogatásával. Felmerült a nemzetközi versenyeken való indulás lehetősége, ehhez viszont komoly vizsgálat, megmérettetés kell. Idén a franciaországi Aigubelette-ben tartott világbajnokság adott lehetőséget a klasszifikációra.

VAGYOK 2018

Meghívó a Pécs Első Lions Club jótékonysági hangversenyére.

„ Az Egészséges Jövő Nemzedékért”

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”