Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

2015. november 14-én 19 órai kezdettel, Pécsett, a Kodály Központban a 25 éves Pécsi Első Lions Club jótékonysági koncertet szervez Mága Zoltán hegedűművész fellépésével. A rendezvény teljes bevétele jószolgálati célokat szolgál.

Huszonöt éves a Pécs Első Lions Club

A Pécs Első Lions Clubnak 2015 a jubileum éve. Klubunk negyed évszázada, az 1990-es alapítás pillanatától igyekszik a Lions Etikai Kódex és a nemzetközi Lions Szövetség jelszava szellemében élni és munkálkodni. Karitatív munkával, támogatással, pénzadománnyal segítjük a rászorultakat Pécsett és a régiónkban.
A karitatív munkánkhoz szükséges forrásokat hangversenyek, színházi előadások, karácsonyi vásárok rendezésével, szervezésével teremtjük elő. Ez azonban aligha sikerülne a pécsi polgárok támogatása, a helyi vállalkozók és magánszemélyek adománya nélkül.

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27

Tri- Jumelage

2018.szeptember 20-23