Pécs-Normandia LIONS Club.
 25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.

Pécs-Normandia LIONS Club
  A Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház és a Mecsek Táncegyüttes közreműködésével
                                                    Pécs-Normandia LIONS Club

„A Nem formális oktatásban rejlő lehetőségek. Együtt a gyermekekért: civilek és hivatásosok” – Pécs-Normandia LIONS Club konferenciája; 2015.10.27.

Ez év augusztusában „Nincs Akadály” néven futó program keretében a Pécs-Normandia LIONS Club 30, általános iskolában pótvizsgára kényszerülő pécsi diákot készített fel ingyenesen a pótvizsgára, összesen 42 tantárgyból. A felkészítés egy kiterjedt összefogás eredményeképpen valósult meg, mely során a gyermekek korrepetálását a Pécs-Normandia LIONS Club önkéntesei, egyetemista gyakornokok és középiskolás diákok végezték a LIONS-házban kialakított 10 különböző korrepetálási helyszínen.

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”