Sopron Lions Club

Jótékonysági koncert Sopronban.

Sopron Lions Könyvbemutató
 Soproni Lions könyvbemutató.

A Lions Club Sopron szervezésében idén is megrendezik a Lions Open Squash Országos Jótékonysági Versenyt Sopronban. A jótékonysági squash verseny várja a versenyezni és segíteni szerető játékosok jelentkezést az ország egész területéről.
A versenyen összegyűlt névtelen adományokból vásárolt sportos ajándékokat a Tóth Antal speciális Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola hallássérült beszédfogyatékos és súlyos beszédhibás tanulói között rendezett sporttémájú kvízverseny helyezettjei kapják, a versenyen történő átadással.

Vakbarát városmakett átadás Sopronban

A soproni Lions Club idén ünnepelte fennállásának 25. évfordulóját. A klub tagjai a jeles alkalmat, fennállásuk egyik legnagyobb projektjével kívánták megünnepelni, így készülhetett el a felújított Várkerület újabb gyöngyszeme, Sopron belvárosát ábrázoló, a vakok tájékozódását segítő városmakett felállítása.

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”