Csömöri támogatás: bővítették a konyhafelszereléseket

2016.01.19.

Az Első Német Nyelvű Thomas Mann Lions Klub Budapest immár hosszú évek óta támogatja a csömöri Egyenlő Esélyekért Alapítványt. Az utóbbi években a konyhafelszerelést bővítettük, majd a kertben ültettünk gyümölcsfákat. Tavaly karácsonykor az alapítvány régi álmát tudtuk megvalósítani: egy burgonyakoptató gépet ajándékoztunk a konyhának, ahol naponta közel 200 adag meleg ételt készítenek a bentlakó és a bejáró megváltozott munkaképességű emberek részére. Nagy volt az öröm!
Adományaink anyagi hátterét különböző német nyelvű kulturális rendezvényeink bevételéből biztosítjuk, illetve évente két alkalommal tombolát szervezünk a budapesti Thomas Mann Német Iskolában, a gyerekek legnagyobb örömére - hiszen nálunk minden tombolajegy nyer. Az egyik főnyeremény egy hétvége volt egy gyönyörű, modern Mercedes autóval. A képen a szerencsés nyertes látható családjával.

Már most gőzerővel szervezzük a következő tanévnyitó előtti iskolatáska projektünket, hogy minél több rászoruló kisiskolás minden fontos eszközzel megtöltött, stabil és szép hátitáskával indulhasson az első osztályba.
Cseh Erzsébet

Csömöri támogatás: bővítették a konyhafelszereléseket Csömöri támogatás: bővítették a konyhafelszereléseket

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje

Lions Európa Forúm 2018.október 25-27