Megérkeztek az első Lions - szállítmányok Kárpátaljára

2015.11.06.

Nagy Bélától, a Kárpátaljai Református Egyházkerület Koordinációs Irodájának vezetőjétől kaptuk a hírt, hogy a Nyíregyházáról és Pécsről érkező adomány sikeresen eljutott Kárpátaljára, mint írta: a Magyar Református Szeretetszolgálat által.
Idézünk a leveléből:

„Mindez rendkívül nagy segítséget jelent számunkra, a rászoruló, nehéz helyzetben levő családokra és egyedül élőkre.
Nemrég volt egy nagyobb mértékű ruhaosztásunk, ahol ezek a ruhák is kiosztásra kerültek ruhaosztó termünkben. Nagyon nagy jelentősége volt a gyermekruháknak is, de úgyszintén fontos volt a felnőtt öltözetek válogatása.”

Az irodavezető a levélben úgy fogalmaz:

”…a Budapesti lerakati helyre nagy szükségünk lenne, mert ott említve volt a felnőtt pelenka részleg is, amire rendkívül nagy szükségünk van Idősotthonunk, gyülekezeteink számára.”

Képeket is kaptunk a ruhaosztásról.

Megérkeztek az első Lions - szállítmányok Kárpátaljára Megérkeztek az első Lions - szállítmányok Kárpátaljára