Nemzetközi békeposzter pályázat

Kedves Lion Barátaim!

Elindult az új Lions év.

Jövőre ünnepeljük a Lions 100. évét, és az ünnepség-sorozat keretébe jól illeszkedik az idei békeposzter felhívás,     melynek mottója:

" A béke ünnepe"

Néhány fontos tudnivaló:

Részvételi korhatár: 2003. november 16 és 2005. november 15. között született fiatalok
       Kormányzósághoz rajzok küldési határideje: 2016. november 15.

Postacím: Bakonyváriné Ottmár Timea
   2011 Budakalász, Petőfi u 18.
   (van lehetőség személyes átvételre, hívjatok, írjatok)

A verseny fődíja : 50.000 Ft értékű nyeremény

Díjátadás: ünnepélyes kiállítás-megnyitó és meglepetés-program keretében várhatóan 2017 tavaszán, Podmaniczky utcai     Wanatka Lions központban
(Rajz méret: rövidebb oldal 33-50 cm közötti, nagyobbik oldal 50-60 cm közötti lehet!)

Ünnepeljünk együtt!

Lions barátsággal