Nemzetközi esszé pályázat-2016

Nemzetközi esszé pályázat

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége 2016-ban második alkalommal hirdeti meg a nemzetközi esszé pályázat hazai versenyét. 2010-ben hozták létre ezt a lehetőséget nemzetközi szinten olyan fiatalok számára, akik nem tudnak részt venni a békeposzter pályázaton, így lehetőséget biztosítva a látássérült gyermekek részére, hogy „elmondhassák”, leírhassák, hogy nekik mit jelent a béke. A pályázat célja, hogy világszerte támogassa a látássérült gyermekeket és bátorítsa őket az önkifejezésre.
A nemzetközi pályázat kiírója: Lions Club International (www.lionsclubs.org)

A pályázat címe: „A Celebration of Peace” – „A Béke ünnepe”

Letölthető dokumentumok:

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

Pécs-Normandia LIONS Club.

25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.