A Visegráti országok (v4) Lions szövetségei fotópályázata

"Kedves Lions barátaink,

A visegrádi országok (V4) Lions szövetségei egy közös fotópályázatot hirdetnek meg a látássérültek számára.
Ezen a versenyen csak gyengénlátó emberek indulhatnak, akik szeretnek és még képesek fényképeket készíteni.
A jelentkezéseket Lengyelországból, Csehországból, Szlovákiából és hazánkból várják.

Kérem, hogy továbbítsátok ezt a felhívást látássérült ismerőseiteknek, illetve helyi szervezetekhez.
Jelentkezési határidő: 2016. október 31.
A verseny részletesei és a jelentkezési a lap a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.

István Zsolt
volt kormányzó"

Letölthető dokumentumok:

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

Pécs-Normandia LIONS Club.

25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.