Szemszűrés Szombathelyen

2016.11.23.

Szemszűrés Szombathelyen

Kedves Barátaim!

Közreműködésem eredményeként a Savaria LC a Nyugdíjas Szövetséggel karöltve először végzett az országban szemszűrést. Akkor ez az előzmények ismeretében nagy tett volt. Remélem a mai tettünk is új távlatokat nyit a szemszűrésünk hazai történetében.
Örömmel értesítelek Benneteket, a nov . 23-ára meghirdetett szemszűrésünk a mai napon a tervezett időben és létszám javára - önálló szervezésben és eszközparkkal- sikeresen lezajlott.
28 fő szűrésére került sor, számos esetben tanácsok, orvosi javaslatok birtokában távozhattak a szűrésre jelentkezettek.
A szemszűrés flottul zajlott le. Mindenki tudta a dolgát. Torlódás és várakozás nélkül, jó hangulatban zajlott az egész nap.
Nagyon - nagyon köszönöm mindazoknak akik idejüket lelkesedésüket a mai napon e nemes feladatunknak szentelték.
Köszönöm Főorvos Asszonynak és Pál Vilmosnak a szakmai lebonyolítást és az eszközöket, melyeket grátisz bocsátottak rendelkezésünkre.

Köszönöm Dr Kneffel Pálnak a kedves asszisztenciát, Dr Szalay Dénesnek a logisztikát, Süle Jánosnak a fotókat s a megszületendő megjelenéseket a média különböző felületein.
Köszönöm Simon Zoltán kormányzó úrnak, hogy jelenlétével a rendezvény rangját jelentősen erősítette.

Köszönöm az együttműködésben a Nyugdíjas Szövetség elnökségi tagjainak a végzett szervező munkát, s köszönöm a Szív a Szívért Egyesületnek, hogy a klubhelyiségüket erre a napra rendelkezésünkre bocsátották.
A Szombathelyi Televízió tudósítást készített riportokkal. Zsámboki Árpád elnök Úr és dr Czirfusz Szilvia Főorvos asszony a Lions részéről, Fasching Károly az Aranykorúak Nyugdíjas klub elnökeként a szemszűrés hasznosságáról nyilatkoztak.
Ezen kívül egy rádió riportra is sor került, mely a Vakok és Gyengénlátók Szövetségének helyi magazin műsorában lesz hallható. Süle János titkár úr és Hajdú Endre elnök úr adott nyilatkozatot.

Kedves Lions társak a mai nap után egy veretes idézettel búcsúzom,

"Jó mulatság, férfi munka volt" avagy "Roboro cordis et mentis"
Tisztelettel:
Márkus Árpád
v.I.Alkormányzó

Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen Szemszűrés Szombathelyen

VAGYOK 2018

Meghívó a Pécs Első Lions Club jótékonysági hangversenyére.

„ Az Egészséges Jövő Nemzedékért”

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”