Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet.

2016.12.19.
 Kedves Lions Barátaink!

Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet.
Átadásra kerültek támogatásaink.
Díjaztuk a munkánkat segítőket.!
Velünk voltak a Lady Viktória LC tagjai. Soproni és körmendi Lions barátaink.
A Rotary, Zonta , Soroptimist Savaria, tagjai.
Családtagjaink, barátaink.
Köszönet a minket 25 éve önzetlenül támogató művészeknek.
A zene csodás palotájában a Bartok Teremben közel 300 vendég, advent negyedik vasárnapján a fellépő művészek ajándékának köszönhetően békében és szeretetben készülhetett karácsony ünnepére.
A koncertet követő szeretet fogadással köszöntük meg a támogatásokat és a segítséget barátainknak.
A 25 éves Savaria Lions Club Békés Boldog Ünnepeket kíván minden ismerősének.

Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet. Telt házas karácsonyi jótékonysági koncerttel zártuk a 2016. évet.

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”