Tevékenység jelentés a MyLCI oldalon

Angol és magyar nyelvű segédlet a klubok titkárai részére tevékenység lejelentéshez.

MyLCI Jelentési Iránymutató

Centennial Service Challenge (centenáriumi szolgálati kihívás) &
Community Legacy Projects (közösségi projektek)

Step 1: Belépés a MyLCI –ba és a Service Activities kiválasztása a My Lions Club menupontból

Step 2: Add Activity kiválasztása

Step 3: Alap információk megadása

Költségvetési/Lions év
Az adott költségvetési év alapból be van állítva. Július 1-15 között lehetőség van még az előző költségvetési év/Lions év megadására a még le nem jelentett tevékenységek megadásához.

A tevékenység napja
Azon tevékenységekhez, melyek több napon át tartanak, válasszuk a tevékenység kezdőnapját. Amennyiben a tevékenység része egy világméretű kampánynak (Worldwide Week of Service - WWS), úgy bizonyosodjunk meg róla, hogy a tevékenységi nap, az adott WWS napra esik.

Ismétlődő tevékenységek
Azon tevékenységek köre, melyet egy klub rendszeresen visszatérően hajt végre

Step 4: Részletes tevékenység leírás

A tevékenység történetének megosztása
Nem kötelező kitölteni.

Egész kormányzóságot (districtet) érintő tevékenység
Akkor kell választani, ha a kormányzóság részleges/teljes szervezésében történt a tevékenység.

Centennial Service Challenge Campaign Box
Amennyiben a tevékenység a centenáriumi szolgálati kihívás alkategóriába tartozik, akkor ezt kell választani. Szintén ezt kell választani, ha a tevékenység a centenáriumi közösségi project kategóriába tartozhat.

Lions tagok száma
Add meg a résztvevő Lions tagok számát. Csak azokat a tevékenységeket érdemes lejelenteni, melyekben legalább két klubtag részt vett.

Lion órák száma
A tevékenység időtartamát kell itt megadni az esetleges előkészületekkel együtt.

Hány embert ért el a tevékenység
Az elért, megsegített emberek számát kell itt megadni. Ahol nem konkrétan meghatározott embereket érintő tevékenységről van szó, ott becsült adatot kell megadni. Maximált szám van: 3000 kiszolgált ember és 5000 ültetett fa / tevékenység!
Azon tevékenységeknél, melyek több klubot érintenek/több klub szervezte, ott minden klub tegye meg a jelentését a Lions központ elismerésének elnyerése érdekében. Mindazonáltal a célközönség, résztvevők számét meg kell osztani a tevékenységet szervező klubok között.

Összegyűjtött pénzösszeg
Itt kell megadni az adománygyűjtés során összegyűjtött pénz összegét. A tárgyi adományokat nem szabad figyelembe venni!

Adományozás
Adományozás összegét kell megadni. A tárgyi adományokat nem szabad figyelembe venni!

Step 5: Képek feltöltése (választható)
1-2 kép feltöltése a tevékenységről, melyek a legjobban adják vissza az eredményeket, benyomásokat.
JPG, GIF, és PNG filok tölthetőek fel, melyek kevesebb, mint 4MB méretűek (egyenként).

Step 6: Jelentés elmentése
Válasszad ki a "Save"(“Mentés”) opciót a végén, hogy mentésre kerüljön a jelentés, és hogy LCI elismerést kaphasson a klub érte.

További infók és kérdésfeltevési lehetőségek:
www.lions100.org, , ,

Tevékenység jelentés a MyLCI oldalon menüpont almenüpontjai:

VAGYOK 2018

Lions jótékonysági koncert Pécsett a Kodály Központban

All Nations Lions Club Budapest „Gála Koncert”