Vásáry Tamás jótékonysági koncertje a Prizma LC szervezésében

Beethoven és Chopin
jótékonysági zongoraestjére
2015. május 3. vasárnap 19 órától
Helyszín: Vakok Általános Iskolája, Nádor Terem, 1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 39.

A Prizma Lions Klub szervezésében szeretettel meghívjuk Önt
Vásáry Tamás
„A zenén túl” című
Beethoven és Chopin
jótékonysági zongoraestjére
2015. május 3. vasárnap 19 órától

A koncert után Vásáry Tamás velünk marad egy rövid baráti beszélgetésre, a hozott könyveket és CD-ket dedikálja,kérdéseinkre válaszol. Megismerhetnek egy 81 éves fiatalembert, aki humoros, szórakoztató és lenyűgöző.

Büfé: Császártöltési sütemények, ásványvíz, bor ( www.császártöltésiek.hu/albumok/Tortasuto-Toltesiek )

A Prizma Lions Klub (www.lions.hu) a rendezvényre befolyó adományokat teljes egészében felajánlja az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítvány - www.dgy.hu - javára, egy olyan, Hill-Rom Anatom kiültető szék vásárlásához, amely a SOTE II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikáján kezelt, daganatos betegséggel küzdő gyermekek otthoni ápolását hívatott segíteni.

Ingyenes belépést biztosítunk azoknak, akik legalább 6.000,- Ft adománnyal támogatják a fenti gyógyászati segédeszköz megvásárlását a daganatos gyermekek számára.
Az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítvány további adományokat a helyszínen is köszönettel elfogad.

A belépőjegy igénylésének módja: a feladó nevével, és „kerekesszék adomány” megjegyzéssel ellátott banki utalás a
Prizma Lions Klub KHE számlájára: 10300002 20140036 00003285 (MKB Bank Zrt.)

Letölthető dokumentumok:

Lions Európa Forúm 2018.10.25. Skopje