Wanatka Gabriella Lions - Díj Lions sajtópályázat 2016

A pályázat célja, hogy a széles közvélemény számára ismertté váljon a Lions mozgalom. A nagyközönség értesüljön a szövetséghez tartozó klubok önkéntes munkájáról, akcióiról. Kapjon képet az olvasó, a hallgató és a néző a mozgalom szándékairól, a jószolgálati tevékenységről, hogy minél többen kapcsolódjanak be a jószolgálati munkába. A pályázat további célja, hogy ismertté váljanak azok a célcsoportok, akiket támogatunk, azok az élethelyzetek, jószolgálati aktivitások melyek támogatásra szorulnak.

Letölthető dokumentumok:

A ’’Lions NAPOK 100’’ kiállítás ZÁRÓRENDEZVÉNYE

KEDVES Meghívottak!
Nagy szeretettel várlak benneteket és klubtársaitokat szombat este a Semmelweis Múzeum kertjébe, ahol remélhetőleg egy nagyon szuper jazz koncert keretében zárhatjuk Centrenáriumi kiállítási programunkat!
Lions Barátsággal, Fogarassy Csaba

Kontakt, ha egyéb kérdés merül fel:
+36-30-2021623

Egy évre elegendő tisztítószer adomány

Vagyok 2017

"VAGYOK" 2017 meghívó