Wanatka Gabriella Lions - Díj Lions sajtópályázat 2016

A pályázat célja, hogy a széles közvélemény számára ismertté váljon a Lions mozgalom. A nagyközönség értesüljön a szövetséghez tartozó klubok önkéntes munkájáról, akcióiról. Kapjon képet az olvasó, a hallgató és a néző a mozgalom szándékairól, a jószolgálati tevékenységről, hogy minél többen kapcsolódjanak be a jószolgálati munkába. A pályázat további célja, hogy ismertté váljanak azok a célcsoportok, akiket támogatunk, azok az élethelyzetek, jószolgálati aktivitások melyek támogatásra szorulnak.

Letölthető dokumentumok:

IX. LIONS FŐZŐVERSENY és Zóna találkozó

Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncert

A Lions Club International idén ünnepli létrejöttének 100 éves évfordulóját, melynek keretében a Lions Klubok Magyarországi Szövetségének tagjaként a Budapest Mozaik Lions Klub egy jubileumi koncertre kérte fel Mága Zoltán Prima Primissima díjas hegedűművészt és zenekarát a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart.

Pécs-Normandia LIONS Club.

25 éves a Pécs-Normandia LIONS Club.