Zenei verseny megszervezésére felhívás

2010.02.16. 16:31

Kedves Lions Barátaim!

Arra gondoltam, hogy a költségvetést tehermentesítendő, valamint a Lions zenei versenyek további létét, gördülékenységét és finanszírozását elősegítendő, életre hívok egy kezdeményezést, amely a következő lenne:

Minden évben, mindig más városban kerülne megrendezésre egy nagyszabású jótékonysági koncert, melynek bevételét elhelyeznénk egy, a zenei versenyek számára elkülönített és fenntartott Lions bankszámlán. Az esemény művészeti vezetését magam vállalnám, az adott város klubja, illetve klubjai pedig az egyéb lényegi teendőket kellene, hogy ellássák. Mivel nagyszabású gálakoncertet tervezek, az esemény elképzelésem szerint kapcsolódhatna akár a „Lions nap” - hoz is!

Várom véleményeteket, javaslataitokat.
Lions barátsággal!

Kárászy Szilvia

D-119 Hungary
Zenei és kulturális projectek felelőse
www.karaszyszilvia.hu

+3630 466 8927 (Lions line)

Pályázat

A Monor Hegyessy Lions Club
tervpályázati felhívást ad közre a
belvárosi társasházi homlokzat a
rculati koncepciójának elkészítésére.

LIONS BÁL 2018.01.13. Budapest

Egy este a jószolgálati munka támogatása jegyében.

Fájó szívvel búcsúzunk!

Fájó szívvel búcsúzunk Csatai Imrétől, a Kecskeméti Szent István LC kincstárnokától.