Rólunk

Álláspályázat

Az 1917-ben az Egyesült Államokban alapított Lions Clubs Magyarországon 30 éve van jelen, 900 fős tagsággal. A Lions a világ egyik legnagyobb és egyben leghatékonyabb klub alapon szerveződő jószolgálati szervezete.

Bővebb információ: https://www.lions.hu/

A Lions Clubok Magyarországi Szövetség vezetőségének adminisztratív támogatására keresünk részmunkaidős csapattagot

asszisztens

munkakörbe

FELADATOK:

• A klubokkal való kapcsolattartás és adminisztratív munkájuk segítése

• A klubok tevékenységének nyomon követése és koordinációja

• Riportok, jelentések összeállítása

• Kapcsolattartás a nemzetközi szervezettel (lionsclubs.org)

• Befizetések, pénzügyi helyzet figyelemmel kísérése

ELVÁRÁSOK:

• Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban, a nemzetközi szervezettel történő kommunikáció nyelve angol)

• Adminisztrációban, jelentések összeállításában szerzett tapasztalat

• Felelősségteljes és empatikus hozzáállásoddal, valamint megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat

• Alapszintű Microsoft Office tapasztalat

• Alanyi adómentes vállalkozás

AMIT KÍNÁLUNK:

• Szerződés Heti 10 órás munkaidő

• Fizetés: havonta történő számlázás ellenében nettó 96.000 Ft

• Rugalmas időbeosztás

• Jellemzően otthonról történő munkavégzés

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, az alábbi linken tudod elkezdeni a jelentkezés folyamatát:

Instrukciók és link:

Jelentkezés az alábbiak szerint történik:

A jelentkezést egy online teszt kitöltésével tudod elvégezni. Két online játék formájában mérünk különböző képességeket, többek között gyorsaságot, precizitást és monotóniatűrést. Az elkészülő riportot természetesen örömmel megosztjuk Veled a személyes találkozó alkalmával vagy emailen keresztül.

A játékokat csak egyszer lehet elindítani és lejátszani, ezért akkor érdemes nekiállni, amikor 30-35 percen keresztül zavartalanul tudsz kizárólag a feladatra koncentrálni.

Ne játssz mobilról vagy tabletről (a felület az asztali Chrome böngészőt támogatja) és bizonyosodj meg róla, hogy stabil az internetkapcsolatod! A játék során ne frissítsd az oldalt és ne válts másik ablakra!

Akkor kapunk igazán megbízható eredményt, ha komolyan veszed a feladatot, megpróbálod a maximumot nyújtani, és végigjátszod a játékokat. A feladatok a linken elérhetők, email cím és név megadásával kezdődik a folyamat.

A linkre kattintva következik a képességeket felmérő játékos teszt. Email, név és telefonszám megadásával kezdődik a folyamat: https://benchmarked.games/hu/before-game/3503/

Jelentkezünk telefonon vagy emailben a következő lépéseket illetően! Sok sikert kíván a Lions csapata!

Rólunk

Lions szövetség eseményei