hírek

Lions szövetség hírek

5 éves a Wanatka Gabriella Lions Központ

2020. október 16-án egy nagyszabású ünnepség keretein belül ünnepelték meg a Wanatka Gabriella Lions Központ megnyitásának 5. jubileumát: a rendezvény egyben a tavasszal elmaradt Békeposzter-pályázat kiállítás megnyitója is volt, továbbá megemlékezett a lions közösség a Fehérbot napjáról is.

A Lions Clubok Magyarországi Szövetségének 2020-2021. évi kormányzója, Keys Mária nyitotta meg köszöntőjével a sajtónyilvános ünnepséget, melyen jelen volt Temesvári Szilvia Benedikta, Terézváros alpolgármestere is. A pezsgős köszöntő mellett az oroszlános torta sem maradhatott ki a programból, melyen megtekinthető volt a központ megújult képgalériája, tablói is. A gyönyörű zenét Jánoki Márió, a Budapest Cosmopolitan Lions Club tagja szolgáltatta.

Keys Mária kormányzói dicséretben részesítette Major Zoltánt, Joe Keys-t, Kende Lászlót, Fésűs Maryt és Fésűs Andrást kiemelkedő munkájukért. Az estebéddel zárult jubileumi program méltó volt Wanatka Gabriella emlékéhez, emlékét szívünkben őrizzük.

Hír kategóriák

Lions Clubok eseményei