hírek

Lions szövetség hírek

III/5. zóna értekezlet - Kecskemét

2018. október 12-én Borsos Botond zóna elnök vezetésével zóna értekezletet tartott a III. régió 5. zónája Kecskeméten, a sikeresen megtartott Lions Gálaest után a Három Gúnár étteremben.

A jó hangulatú megbeszélésen részt vett Keys Mária Hermina II. alkormányzó, Koncsik István a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének kommunikációs vezetője, Borsos Botond zóna elnök és az Első Kecskeméti Lions Club alelnöke, Prónay Gyula a Szeged Első Lions Club elnöke, Kissné Dr. Szabó-Kis Mária a Kecskeméti Szent László Lions Club elnöke, Tarjányi Emőke a Szent István Lions Club elnöke és Magyar László PDG.

A zóna egyeztette a jelenlévő négy klub vezetőségével az októberi Balatonkenesén megtartandó képzés menetrendjét és a következő félév zóna szintú feladatait és eseményeit.

Hír kategóriák