hírek

Lions szövetség hírek

Az Észak-Dunántúl zónáiban lévő klubvezetők találkozója

2019. szeptember 28-án, Győrben rendezték meg az Észak-Dunántúl zónáiban lévő klubvezetők találkozóját. A találkozót kiváló programmal hirdette meg Szarvas Krisztina zónaelnök, melyet nagy érdeklődés kísért.

Izgalmas kommunikatív csoportmunkában térképezték fel azt, hogy hogyan állnak a klubok a klubon belüli, a klubok egymás közti és a szövetséggel folytatott kommunikációs csatornák ismeretében és használatában. Tanulságos volt a végeredmény.

A klubvezetők abban állapodtak meg, hogy 2020 tavaszára megszerveznek egy kirándulást, melyre valamennyi klubtagot várnak a zónából. A helyszínre több javaslat is érkezett, hamarosan eldöntésre kerül.

A végén Boronkay Gusztáv kormányzó mondta el a legfontosabb szövetségi tennivalókat és beszélt a közelgő eseményekről.

Hír kategóriák