hírek

Lions szövetség hírek

Cukorbeteg Egyesületek Országos Szövetségének meghívására szemszűrést szerveztünk

2018. november 24-én a Cukorbeteg Egyesületek Országos Szövetségének meghívására szemszűrést szervezett a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége Budapesten a Lurdy házban.

November 24-én partnerszervezetünk, a Cukorbetegek Egyesületeinek Országos Szövetsége a Lurdy házban rendezte meg hagyományos, diabetes világnapi fesztiválját, ahol többszáz cukorbeteg és érdeklődő előadásokon vett részt, diabetikus élelmiszerekkel ismerkedett. Idén először szövetségünk szemszűréssel jelent meg a programban: 40 cukorbeteg részletes szemészeti vizsgálatát végeztük el szakorvosunk és asszisztense, továbbá a Budapesti Orvostanhallgatók Egyesületének 4 tagja közreműködésével.
A rendezvényt köszöntötte dr. Chrabák László kormányzónk is.
A résztvevők örömmel és elégedettséggel fogadtak bennünket.
Köszönöm a segítők munkáját, a szakemberek önzetlen támogatását!

Dr. Kökény Mihály, szövetségi diabetes program felelős

Hír kategóriák