hírek

Lions szövetség hírek

Együttműködési megállapodás a Szent István Egyetemmel

A kabinet döntésének megfelelően együttműködési megállapodást kötött 2019. április 05-én, pénteken Gödöllőn a Szent István Egyetem, valamint a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége. Jelentős esemény ez a Lions Szövetségünk életében, hiszen egy új irányba nyitottunk a megállapodás megkötésével.

Ezzel párhuzamosan a Budapest First LC szervezésében valamint, dr. Fogarassy Csaba régióelnök koordinálásával megkezdődött egy branch klub létrehozása is, amelynek keretét a Szent István Egyetem oktatói, hallgatói adják majd.

Az együttműködési megállapodást dr. Palkovics László, a Szent István Egyetem rektora, valamint a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének részéről dr. Chrabák László kormányzó úr írta alá, dr. Fogarassy Csaba régióelnök valamint Antal Csaba a Budapest First LC elnöke jelenlétében.

Hír kategóriák