hírek

Lions szövetség hírek

LIONS BÁL 2018.01.13. Budapest

Egy este a jószolgálati munka támogatása jegyében.

Kedves Lions Társak, Barátok, Ismerősök!

Újra eltelt egy év, elmúlt a Karácsony és itt az új év első hagyományos lions eseménye a Lions Kormányzósági Bál!

2018.január 13-án új helyszínen a Stefánia Palota (1143 Budapest Stefánia út 36-36 bejárat a Zichy Géza utca felől) gyönyörű barokk termeiben várnak bennünket a találkozás, a finom ételek és italok, a zene, a tánc, a nagyszerű műsorok és a tombola izgalmai. A bálon kerül átadásra tradicionálisan a Lions Díj.

A báli belépő továbbra is 20.000,-Ft. Jelentkezéseiteket Major Zoltán úrnak legyetek kedvesek jelezni a nexusgrafika@gmail.com címre, és másolatban a kincstarnok@lions.hu címre. A jelentkezéssel egyidejűleg kérjük az összegek átutalásáról se feledkezzetek meg a szövetségünk számlájára, a közleményben az esemény és a nevek feltüntetésével. Szövetségünk számlaszáma: MKB Bank ZRt. 10300002-20333522-00003285

A tombolára a felajánlásokat idén is nagy örömmel és köszönettel fogadunk azoktól is, akik személyesen nem tudnak jelen lenni eseményünkön.
Célunk, hogy még többen nyerhessetek, méginkább vonzó legyen a tombola vásárlása. Ráadásul meglepetéssekkel is készülünk! Tombola ügyben forduljatok nagy bizalommal Gyulai Krisztinához elérhetősége gykrisztina13@gmail.com

Kedves Hölgyek, Urak! Báli ruhát, szmokingot elővenni, a táncos cipellőket kifényesíteni és készülni a mulatságra!

Ne feledjétek, a bál, mint Szövetségünk életében minden a szolgálatról és a jószolgálatról szól. A tombola teljes- és a bál jószolgálati részének teljes bevételét a Szövetség szemészeti szűrőprogramjának működtetésére fordítjuk. Gyertek és most segítsetek úgy, hogy élvezzük egymás nagyszerű baráti együttlétét is.

Találkozunk a bálban!

Barátsággal:

Koleszár Péter
Kormányzó

Mottó: Szolgálunk. Együtt. Egymástól tanulva.

A bál helyszíne a Stefánia Palota, de bejárat a Budapest XIV. kerület Zichy Géza utca 3. alatt van. Érkezés 17:30-tól, kapunyitás a termekbe 18:00 órakor. A báli belépőket a regisztrációnál lehet átvenni.

Hír kategóriák