hírek

Lions szövetség hírek

Lions felhívás a Notre-Dame tűzesete kapcsán

Kedves Barátaim!

Aggódva figyeltük az elmúlt napokban a a Notre-Dame-mal kapcsolatos híreket. A tragédia megrázta nemcsak Párizs, nemcsak Franciaország, nemcsak Európa hanem a világ valamennyi jó szándékú emberét. A tragédia ugyanakkor megmutatta azt is hogy milyen nagy szükség van arra, hogy összefogjunk közös értékeink megmentése érdekében. Megindító, ahogyan egymás után érkeztek és még most is érkeznek a megkeresések, arról, hogy mi magyar lionok hogyan tudunk segíteni ebben a tragédiában.

Most rajtunk a sor, hogy segítsünk.

Tájékoztatlak benneteket, hogy felvettük a kapcsolatot a francia lion barátainkkal, együttérzésünkről és támogatásunkról biztosítottuk őket.

Az együttérzésen túl szeretném megkérni valamennyi lion társamat, illetve valamennyi jó szándékú barátunkat arra, hogy lehetőségeihez mérten pénzbeli adománnyal támogassuk a francia barátainkat

Az adományokat a mi hazai számlaszámunkra várjuk /MKB Bank 10300002-2033352-00003285/. Kérlek benneteket, hogy a megjegyzési rovatba írjátok oda, hogy Notre-Dame adomány.

Kezdeményezésünkről tájékoztattuk a német barátainkat is és az összegyűjtött adományt az ez évben Sopronban megrendezendő TriJumelage találkozón szeretnénk átnyújtani

Köszönettel

dr. Chrabák László