hírek

Lions szövetség hírek

Megtartotta évzáró rendezvényét a Lions Club Sopron

2022. július 9-én, szombaton a Lenck-villában tartotta meg évzáró rendezvényét a Lions Club Sopron a "Lions Korzó Sissi bűvöletében" című program keretein belül. A rendezvényen jelen volt Koncsik István kormányzó is.

Az esemény 18 órakor vette kezdetét, ahol színvonalas programkínálattal találkozhattak a helyszínre érkezők. A beszédek sorát Csiszár Szabolcs alpolgármester nyitotta meg, amit Nagy Tamás elnöki köszöntője követett.

A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Koncsik István Kormányzó, aki köszöntötte a klub tagjait és kormányzói kitüntetéseket is átadott:

- Varga Lászlónak, 3 éves Lions tagsága idejében töretlen lelkesedéssel végzett munkájáért
- Freiler Lászlónak, a klub krónikási pozícióban végzett tökéletes, gyors, munkájáért
- Bunyevácz Róbertnek, a klubon belüli, különböző generációk közötti megértés elősegítése munkájáért
- Budai Józsefnek, az elmúlt években végzett aktivitások kreatív és töretlen megvalósítási munkájáért

A klub évzáróján négy új tag (Buzonits Attila, Czetin Zoltán, Forrai Dániel és Rápolti Gyula) avatására került sor.

A soproni klub elnöke a 2022-2023-as évben Vörös Ákos lesz, második alkalommal tölti majd be a tisztséget.

További fotókat a soproni klub oldalán találhatunk!

Hír kategóriák

Lions Clubok eseményei