hírek

Lions szövetség hírek

Nem győzi le a vírus a jószolgálatot

Elszántak az 1. számú régió klubjainak vezetői, hogy a járvány idején - betartva a fertőzés elleni védelem szabályait - a lehetőségek határain belül folytatják karitatív munkájukat. Az 1. és 2. zóna tisztségviselőinek jó hangulatú tanácskozásán jelen volt Keys Mária kormányzó és Boronkay Gusztáv korábbi kormányzó is.

Egy kivételével valamennyi klub képviseltette magát. 14 Lion személyesen, hat online vett részt a megbeszélésen. A korábbinál erőteljesebb az igény a klubok összefogására, egymás segítésére. Öröm, hogy Csepelen és Szentendrén új klub létrehozása kezdődött el (csepeli barátaink megfigyelőként el is jöttek), s újraalakul a New Generation is.

Dr. Kökény Mihály régióelnök, Fésűs Mary és Hégely Péter zónaelnökök

Hír kategóriák