hírek

Lions szövetség hírek

Sikeres és népszerű volt a 2019 őszi képzés

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége 2019-ben november 8-10. között rendezte meg képzését, a szokásos balatonkenesei HM üdülőben, melyen 25 klubból 65 Lions tag vett részt.

Pénteken a klubok mutatták meg legsikeresebb programjaikat, amely program célja a klubok közötti tapasztalatcsere volt. Szombaton és vasárnap délelőtt plenáris és szekcióülések voltak, melyekben motiváló és operatív előadások hangzottak el.

Bemutatkozott Németh Ráchel titkári koordinátor, akinek munkája a klubok jelentési kötelezettségeinek segítése lesz. A képzés legfőbb témája – a létszámfejlesztés mellett – a klubkommunikációs rendszer megismertetése és megtanítása. Most annyira komplex a rendszer, hogy kevés munkával nagy hatékonyságot lehet elérni. Javasoltuk, hogy minden klubnak legyen egy kinevezett krónikása, aki elsajátítja a rendszer megtanulását.

Etse jó bor és némi pálinka mellett minden kérdésre választ lehetett kapni:)

Az előadások anyagai itt érhető el:  https://oroszlanok.hu/informaciok/lcmsz-oszi-nagykepzes-balatonkenesen

Hír kategóriák