Tableteket kaptak az egészségügyi verseny győztesei

2021. március 26-án a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének nevében Keys Mária kormányzó adta át a Wanatka Központban azt az 5 db új tabletet, melyeket a Semmelweis Egyetem által középiskolások részére hirdetett egészségügyi verseny győztesei kaptak meg.

Az egyetem által évente meghirdetett verseny óriási népszerűségnek örvend, hiszen több mint 15 000 középiskolás diák jelentkezett rá (határon túli magyarok is), közülük 36 db ötfős csapat került be a március 27-i döntőbe. Az egyetem részéről Cserháti Lili és Pleck András orvostanhallgatók vehették át Keys Máriától a tableteket a döntő előtti napon.

A március 27-én megrendezett döntőn dr. Kökény Mihály online jelentkezett be és köszöntötte a verseny résztvevőit.

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége ezúton is gratulál a győztes csapatnak!

Hír kategóriák

Club események

Keys Mária volt kormányzó 2020-2021

Hogyan lehet Lions Club tag?