hírek

Lions szövetség hírek

Ünnepélyes díjátadás Pozsonyban

A "Nem látok - de fényképezem" pályázat ünnepélyes díjátadására 2018. december 18-án, kedden került sor Pozsonyban, az új Szlovák Nemzeti Színházban, ahol részt vett Frantisek Kocka, István Zsolt korábbi kormányzók, valamint Boronkay Gusztáv 1. alkormányzó.

Immár 3 éve indult el a Visegrádi Lions Csoport együttműködése, amely 4 ország Lions klubjainak az együttműködéséről szól. Az egyik legsikeresebb program a "Nem látok - de fényképezem" verseny, amelyet évről évre a szlovákiai Besztercebányai Lions Klub szervez.

A látássérültek részére kiírt versenyre 23 versenyző küldött be fotókat a V4 országaiból. Az idei versenyen 1.  helyezést ért el Kis-Bankné Kondákor Marianna, aki Kaposváron él. Elismerő oklevelet vehetett át Nagy T. Anna (Budapestről) és Urbancsik Tímea (Szervasról) is, akik 5. és 6. helyezést értek el a versenyen.

Gratulálunk a győzteseknek és biztatunk minden klubot, hogy a következő kiírásban is támogassanak tehetséges látássérült fotósokat!

Hír kategóriák