hírek

Lions szövetség hírek

Vezetői továbbképzés volt Balatonkenesén

2018. október 19-én és 20-án kétnapos, interaktív vezetői továbbképzést szervezett a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége a hazai kluboknak a balatonkenesei Honvéd Üdülőben. Közel százan voltunk, a 42 klubunkból 30 jelen volt.

 

A kétnapos jóhangulatú képzésen több témát is érintettek a plenáris és a szekciókban megtartott képzések. A fő téma a tagfejlesztés, új klubalapítás és tagfejlesztés fontosságának tudósítása a klubok tagsága felé volt.

Mindkét nap képzését egy interaktív kommunikációs tréning zárta, melyben a megjelent vezetők először használták élesben az elmúlt hónapok informatikai fejlesztései során átadott honlaprendszereket. Az oktatásról, illetve a rendszerek használatáról készült videók az oroszlanok.hu felületén lesznek elérhetők!


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

LIONS Clubok Magyarországi Szövetsége D-119

Adószámunk:
19675132-1-42
Számlaszám:
11732002-23568132

cím: 1065 Budapest,
Podmaniczky utca 16. Fsz 6.